Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

2012 yılında Denizli’de kurulan Denmet Metal Sanayi A.Ş. 2200 m2 kapalı alanıyla Metal İşleme ve Karoser imalatı alanında faaliyet göstermektedir. Müşterileri için en iyi hizmet anlayışını benimseyen Denmet Metal Sanayi; son teknoloji makine yatırımları, her biri kendi alanında tecrübeli personeli ve zamanında gerçekleşen iş teslimiyle sektörde adından güvenle söz ettiriyor.

Piyasaya verdiği hizmetin yanı sıra Denmet Metal Sanayi, tezgahlarının kabiliyetlerinden yararlanarak yeni ürün tasarımlarına da önem veriyor; yüksek hızlı lazer tezgahıyla; Siyah Sacda 25 mm, Krom Sacda 20 mm, Alüminyum Sacda ise 12 mm kapasiteli CNC lazer kesimin yanı sıra, CNC teknolojisine sahip 200 mm kadar kesim yapabilen OXY Plazma Tezgahı, 12 mm kadar büküm yapabilen Abkant Büküm Makinaları, Giyotin Makasları, Boru Profil Kıvırma makineleri ve 320 tonluk presiyle metal işlemede her türlü müşteri talebine cevap veren zengin bir alt yapıya sahip. Ayrıca makine parkında bulunan lazer kesim, plazma kesim, pres, kıvırma, bükme ve silindir makineleri ile 0.5 mm den 200 mm ye kadar metal işleme yapılabilmektedir. Denmet Metal Sanayi, çelik konstrüksiyon proje, statik analiz, imalat çizim, ve metraj hizmetleriyle de müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Metal işleme faaliyetlerinin dışında 2013 yılından itibaren karoser imalatı alanında da çalışmalarını sürdüren Denmet Metal Sanayi, hafif ve ağır ticari araçlar için kapalı, açık, polyester, kayar perde, frigorifik kasa çeşitleri ile müşterilerine hizmet veriyor.

Denmet Metal Sanayi, bölgesindeki sağlam konumunu yeni açılımlarla desteklemek hedefiyle Ege ve Akdeniz bölgesine hizmet sunmaktadır. Metal işleme alanına ve katma değerli ürünlere odaklanan Denmet Metal Sanayi; deneyimli kadrosuyla kısa zamanda bölgenin önemli üreticileri ve tedarikçilerine hizmet veren bir konuma gelmiştir.
Güncel teknoloji takibi ve kaliteden ödün vermeyen iş anlayışıyla büyüyüp gelişen Denmet Metal Sanayi çevreye ve insana duyarlı bir yaklaşımla hizmet sunmaya devam ediyor...

İLETİŞİM BİLGİLERİ

HADİ KONUŞALIM

info@denmet.com.tr

+90 258 371 86 86

BİZİ ZİYARET ET

Hacıeyüplü Mah. 3110 Sokak No:2/C Merkezefendi - DENİZLİ